دانلود فایل(پاورپوینت طراحي بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب)

. دانلود پاورپوینت با موضوع طراحي بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب در قالب ppt ودر17اسلاید، قابل ویرایش برشی ازمتن تحقیق: کارفرما: گروه سرما يه گذاران کيش مساحت کل بندر:47 هکتار مساحت حوضچه: 5/17 هکتار اسکله: 6 پست اسکله تجاری و 5 پست اسکله مسافری طول موپاورپوینت طراحي بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب||بی وای1921766|byf40092624|پاورپوینت طراحی بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت طراحي بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

.

دانلود پاورپوینت با موضوع طراحي بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب

در قالب ppt ودر17اسلاید، قابل ویرایش

برشی ازمتن تحقیق:

کارفرما: گروه سرما يه گذاران کيش

مساحت کل بندر:47 هکتار

مساحت حوضچه: 5/17 هکتار

اسکله: 6 پست اسکله تجاری و 5 پست اسکله مسافری

طول موج شکن: بازوی اصلی 1020 متر و بازوی فرعی 140 متر

محدوده طرح مورد مطالعه در حد فاصل روستاهاي گرزه و كلات از توابع بخش شيبكوه شهرستان بندر چارك واقع در غرب استان هرمزگان مي‌باشد. تأمين و ساماندهي ارتباط مورد نياز با پسكرانه جنوبي كشور از طريق منطقه گرزه از راهكارهاي اجرايي مصوب در بخش ترانزيت و حمل و نقل منطقه آزاد كيش قرار گرفته است. منطقه گرزه در غرب بندر چارك از نزديكترين نقاط سرزمين اصلي به جزيره كيش مي‌باشد. موقعيت ويژه اين منطقه هنگامي آشكارتر مي‌گردد كه نگاه به اين ناحيه بكر و دست نخورده، نگاهي بلندمدت و بعنوان دروازه‌اي از سرزمين اصلي به جزيره‌ مهم و استراتژيك كيش و منطقه‌اي با مزاياي طبيعي فراوان بعنوان ناحيه پشتيباني جزيره كيش باشد. براين اساس منطقه گرزه در برنامه‌ريزيهاي ميان مدت و بلندمدت جزيره كيش جايگاه خويش را يافته است . نيازهاي فزاينده به تبادلات دريايي با سرزمين اصلي، ضعف مهم و انكارناپذير فقدان يك بندر مناسب در سرزمين اصلي، كه با كوتاهترين فاصله ممكن ارتباط دريايي با كيش برقرار سازد را آشكارتر مي‌نمايد. در اين راستا شركت گروه سرمايه‌گذاران كيش اقدام به سرمايه‌گذاري و احداث و توسعه « بندر آفتاب» (در منطقه گرزه) نموده‌اند که طراحی اين بندر به مهندسين مشاور پويا طرح پارس واگذار شده است.

بندر آفتاب در زمره بندرگاههاي مسافري- تجاري مي‌باشد كه وظيفه محوري آن ارائه خدمات ارتباطي به جزيره كيش خواهد بود. اهداف و فعاليتهاي اصلي اين بندرگاه را می توان در انتقال مسافر، انتقال وسايط نقليه با بار يا مسافر و انتقال كالا و بار به جزيره و بالعكس خلاصه نمود. برای اين منظور 2 نوع شناور به شرح زير به عنوان شناور های طرح بندر در نظر گرفته شده است:

شناور طرح مسافري: فري يا رو-رو با ظرفيت حدود 100 مسافر، با قابليت حمل خودرو :

شناور طرح حمل و نقل کالا :

تناژ : 7000 DWT

ماكزيمم طول : 125 متر

ماكزيمم آبخور : 7 متر