دانلود فایل(تحقیق عباس میرزا)

دانلود تحقیق با موضوع عباس میرزا، در قالب word و در 26 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه كودكي و جواني عباس ميرزا كشته شدن آقامحمدخان و پادشاهي فتحعلي‌شاه انتخاب عباس ميرزا به وليعهدي ازدواج و حركت به سمت آذربايجان نيروي نظامي و اقدامات عباس ميرزا حمله تحقیق عباس میرزا||بی وای34043620|byf40092624|عباس میرزا, تحقیق در مورد عباس میرزا, عباس میرزا شاهزاده قاجار, عباس میرزا ولیعهد قاجار, عباس میرزا ولیعهد ایران در زمان سلطنت فتحعلی‌شاه, مرگ عباس میرزا, عباس میرزای قاجار, عباس میرزا پسر فتحعلی شاه, جواني عباس ميرزا, قاجاریان
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق عباس میرزا آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع عباس میرزا،
در قالب word و در 26 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
كودكي و جواني عباس ميرزا
كشته شدن آقامحمدخان و پادشاهي فتحعلي‌شاه
انتخاب عباس ميرزا به وليعهدي
ازدواج و حركت به سمت آذربايجان
نيروي نظامي و اقدامات عباس ميرزا
حمله آقا محمدخان قاجار
شروع جنگ ايران و روس
شجاعت مهدي‌قلي‌خان و اجراي فرمان
نبرد اوچميازين
داوري اسماعيل‌خان و عقب‌نشيني روس‌ها
معركه خونين رشت و پره باز
قتل سي سيانف و فتح گنجه
مرگ مشكوك عباس ميرزا


بخشی از متن تحقیق:مقدمه:اين تحقيق درباره بزرگ مرد قاجار عباس ميرزا نايب السلطنه فتحعلي‌شاه انجام گرفته است. در اين تحقيق به دوران كودكي و پيروزي‌هاي وي در جنگ‌هاي ايران و روس و مبارزه‌هاي او با سي سيانف سردار روس و در آخر به علل مرگ او پرداخته شده است و اشاره به برخي مبارزات او و مردم شجاع ايران در برابر حكومت ظالم روس و دلاوران گمنامي دارد كه با وجود كمبود امكانات و قدرت فراوان دشمنان در مقابل آن‌ها ايستادگي و مقاومت كرده و به پيروزي‌هايي نيز دست يافته‌اند.

عباس ميرزا با وجود نالايقي شاه (فتحعلي‌شاه)‌ و ناجوانمردي‌هاي دولت انگليس و مذاكرات پشت پرده ابر قدرت‌ها و حسادت‌هاي فرزندان ديگر فتحعلي‌شاه با كمك مردم به دفاع از ايران پرداخت و ثابت كرد غيرت ايراني در برابر هر تجاوزي ايستادگي خواهد كرد.

او برعكس پدر خود فتحعلي‌شاه، مرد شجاع، باتدبير، دلير و وطن دوستي بود و اما از خصوصيات پدرش فتحعلي‌شاه،‌ او مردي خسيس بود و اين خصيصه را از عموي خود به ارث برده بود، همچنين ...