دانلود فایل(38- ارزیابی گزینه های مختلف اساس، در طراحی روسازی بلوكی بتنی بندر شهید رجائی)

مشخصات نویسندگان مقاله ارزیابی گزینه های مختلف اساس، در طراحی روسازی بلوکی بتنی بندر شهید رجائی سعید محمد - دانشجوی دکتری رضشته مهندسی عمران (راه و ترابری) دانشگاه تربیت مدرس ابوالفضل حسنی (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۶۲) عضو هیات علمی دانشگاه ترب38- ارزیابی گزینه های مختلف اساس، در طراحی روسازی بلوكی بتنی بندر شهید رجائی||بی وای50081264|byf40092624|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان 38- ارزیابی گزینه های مختلف اساس، در طراحی روسازی بلوكی بتنی بندر شهید رجائی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات نویسندگان مقاله ارزیابی گزینه های مختلف اساس، در طراحی روسازی بلوکی بتنی بندر شهید رجائی

سعید محمد - دانشجوی دکتری رضشته مهندسی عمران (راه و ترابری) دانشگاه تربیت مدرس
ابوالفضل حسنی (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۶۲)
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس


چکیده مقاله:

امروزه طراحی روسازی بلوکی بتنی به منظور، استفاده در روسازی های صنعتی که تحت بار گذاری سنگین قرار می گیرد (همانند بنادروفرودگاه ها) کاربرد گسترده ای در دنیا پیدا کرده است. علیرغم وجود آیین نامه های محدودی در دنیا برای طراحی این نوع روسازی، هنوز اختلاف نظرهای جدی درمورد نحوه طراحی وجود دارد، این اختلاف نظرها به حدی است که تاثیر جدی در هزینه های تمام شده طرح می گذارد و لذا انتخاب طرح مناسب به لحاظ اقتصادی و فنی همواره یکی از مسایل مهم برای تصمیم گیری مدیران در این بخش می باشد. هدف از این تحقیق مطالعه گزینه های مختلف طراحی برای روسازی بلوکی بتنی در بندر شهید رجایی واقعی در نزدیکی بندر عباس در جنوب ایران می باشد. در این بندر که با همکاری مهندسین مشاور جرب خارجی طراحی گردیده است، مجریان پروژه به منظور کاهش هزینههای طرح با دقت نظر در رعایت کیفیت؛ نسبت به بررسی انواع گزینه های اجرایی پرداخته اند. گزینه های فرا روی ما در این کار، عبارتند از استفاده از اساس تثبیت شده با سیمان بر روی زیر اساس دانه ای؛ استفاده از اساس تثبیت شده با قیر (پلیمری یا معمولی) بر روی زیر اساس تثبیت شده با آهک و استفاده از اساس سیمانی بر روی زیر اساس تثبیت شده با آهک. این تحقیق مروری است بر مسایل فنی و اقتصادی این گزینه ها جهت اتخاذ تصمیم مناسب.


کلیدواژه‌ها:

روسازی بلوکی - بندر - اساس - بتن - تثبیت


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


محمد, سعید و ابوالفضل حسنی، ۱۳۸۵، ارزیابی گزینه های مختلف اساس، در طراحی روسازی بلوکی بتنی بندر شهید رجائی، هفتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده عمران،

در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (محمد, سعید و ابوالفضل حسنی، ۱۳۸۵)
برای بار دوم به بعد: (محمد و حسنی، ۱۳۸۵)